Warsztaty Fotograficzne Master Class fotografia mody

Start / Warsztaty / Warsztaty / Warsztaty Fotograficzne Master Class fotografia mody
Master Classes z zakresu fotografii modowej i portretowej, które odbędą się w trakcie wystawy sekcji ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie w Centrum Filmowym Kraków. Warsztaty mistrzowskie to autorskie, intensywne kursy (8-10 h), prowadzone przez wybitnych specjalistów w danej dziedzinie fotografii, stylizacji i mody – Szymona Boczka, Beatę Bojdę i Adama Golca.
 
W sobotę 10 czerwca odbędą się Warsztaty Mistrzowskie z fotografii mody. Poprowadzi je doświadczony fotograf mody i wykładowca Akademii Fotografii w Krakowie Szymon Boczek. Modelki będą stylizowane przez światowej sławy Make Up Artist Beatę Bojdę, która przygotuje kilka stylizacji ze swojego głośnego projektu ETNO, pokazywanego kilka miesięcy temu na wystawie w Paryżu.
Najlepsze fotografie zrealizowane przez uczestników warsztatów zostaną zaprezentowane na wystawie w Krakowie wraz z oryginalnymi pracami Beaty Bojdy prezentującymi edytorial ETNO.
UWAGA: ilość miejsc ograniczona!
Szymon Boczek – fotografik mody, wykładowca Akademii Fotografii w Krakowie. Znany głównie z komercyjnych kampanii (MG Shohlari, OSHEE, Pierre Cardin) zawsze największym zamiłowaniem obdarzał fotografię modową, za co doceniają go projektanci oraz magazyny (min. Elle, Cosmopolitan, Miasto Kobiet, seek.me). Na swoim koncie posiada kilka wystaw, oraz kampanie w Polsce i za granicą.

Beata Bojda – make up artist, stylista ubioru, projektantka mody. Jej makijaże drukują najlepsze w Polsce magazyny modowe. Edytorial Etno powstał dla „Make up Trendy”, który umieścił jedno ze zdjęć na okładce magazynu (wrzesień 2015). Projekty ETNO i MYSTEROUS były wystawiane w londyńskiej The Brick Lane Gallery i na wystawie indywidualnej w Paryżu. Ponadto edytorial ETNO publikował m.in. polski Newsweek i włoski Vogue. Jeden z jej makijaży znalazł się na okładce „LNE”, ten sam magazyn przyznał jej prestiżową nagrodę Beauty Industry Icon. Pracowała jako charakteryzator i kostiumograf  przy wielu produkcjach filmowych między innymi w „Kochaj i tańcz”, „Tancerze”, ostatnio z Andrzejem Chyrą i Anną Cieślik w „Agape”. W kwietniu 2015 przyznano jej tytuł Artysty Roku w dziedzinie makijażu a w 2016 r. znalazła się wśród nominowanych do tej nagrody.

Koszt udziału w pojedynczych warsztatach: 500 zł
Koszt udziału w obu warsztatach 10 i 11 czerwca: 800 zł (200 zł taniej!)
Pierwszy zapis: 20% rabatu

Ramowy program

Instruktorzy

Informator zapisowy

 • Zapisy od: 25.04.2017
 • Termin kursu: 10-11.06.2017
 • Czas trwania: 2 dni (sobota – niedziela)
 • Godziny zajęć: 10:00 – 18:00
 • Koszt: Koszt udziału w pojedynczych warsztatach: 500 PLN,
  Koszt udziału w obu warsztatach 10 i 11 czerwca: 800 PLN
 •  Rabaty:
  Pierwszy zapis: 20% rabatu
 • Wielkość grupy: 10 osób
 • Pozostałe warsztaty zostały wymienione po prawej stronie.

zacznij z ama

Nakręć się na film Ucz się od najlepszych